top of page

Professionaalsed veebipõhised tõlketeenused

Estonian

TranslationServices.com pakub professionaalset tõlketeenust igas keeles ja valdkonnas. Meie asjatundlik tiim on tõlkinud tuhandeid dokumente rahulolevatele klientidele Tallinnas, Tartus, Narvas ja mujal maailmas. Vajate te tõlget eesti keelest inglise, hindi, hispaania või hiina keelde või vastupidi - lubame, et meie tõlge on kõrgetasemeline.

 

Küsige hinnapakkumist.

 

Teenused, mida pakume

 

TranslationServices.com pakub kõrgetasemelist tõlketeenust väga erineva taustaga klientidele, ettevõtetest autorite ja akadeemikuteni. Lisaks eesti keelele pakub meie kõrgelt hinnatud tiim regulaarselt tõlketeenust kokku üle 100 keeles. Meie teenused:

 

 

  • Majandustõlge. Vajate tootekataloogi tõlget eesti keelest inglise keelde või muul keelesuunal? Pakume ettevõtetele personalijuhendite, tootekirjelduste ning muude äri- ja turundustekstide tõlkimise teenust.

 

  • Kirjandustõlge. Soovite kasvatada oma rahvusvahelist lugejaskonda? Meie tõlkepagasis on raamatuid pea igast žanrist, teadusulme käsikirjadest memuaarideni. Meie kirjandustõlkijad väldivad otsetõlget, et tekstis säiliks teie isikupärane stiil.

 

  • Meditsiinitõlge. Ehkki me ise meditsiinitõlget ei paku, teeme koostööd meditsiinivaldkonnale spetsialiseerunud tõlkebürooga, kes pakub kiiret ja täpset toimikute, raportite, patsiendikaartide ja muude meditsiinidokumentide tõlget eesti keelest teistesse keeltesse ja vastupidi.

 

  • Juriidiline tõlge. Meie partneriks on õigustõlkebüroo, kel kogemus ja teadmised tahteavalduste, vandetunnistuste, lepingute, privaatsustingimuste ja muude juriidiliste dokumentide tõlkimiseks. Meie õigustõlke koostööpartner pakub alati professionaalset ja konfidentsiaalset teenust.

 

  • Kinnitatud tõlge. Valige see teenus, kui teil on tarvis tõlkida õppetulemuste väljavõtet, abielu- või lahutustunnistust või muud olulist ametlikku dokumenti eesti keelest võõrkeelde.

 

  • Lokaliseerimine. Soovite laieneda oma ettevõttega välisturule? Kohandame teie tekste kindlate riikide ja piirkondade jaoks.

 

 

  • Üldine tõlge. Vajate lihtsalt eestikeelse dokumendi tõlget võimalikult kiiresti? Tõlgime kõikvõimalikke tekste soodsalt ja kiirelt. Võtke meiega ühendust ja andke meile teada, milliste tekstide tõlget vajate.

 

Kes me oleme?

 

TranslationServices.com tõlkijad on tõendatud kogemustega ja kõrgelt kvalifitseeritud professionaalid, kes teevad oma tööd üksikasjalikult ja täpselt.  Meie eesti keele tõlkijad spetsialiseeruvad erinevatele valdkondadele, mistõttu iga projektiga tegeleb vastava ala eksperdist tiimiliige. Lühidalt öeldes: pakume parimat tõlketeenust Tallinnas, Tartus, Narvas ja mujal.

 

Miks teha meiega koostööd?

 

  • Pakume soodsat ja täpset majandustõlget, akadeemilist tõlget ja kirjandustõlget igas valdkonnas või žanris.

 

  • Tagame professionaalse inimtõlke iga keele ja valdkonna puhul.

 

  • Erinevalt teistest tõlketeenuse pakkujatest ei looda me masintõlkele, vaid usaldame iga tõlkeprojekti meie professionaalse tiimi liikmele.

 

Tunneme uhkust oma asjatundlike tõlkijate kõrgete kvaliteedistandardite üle ja garanteerime, et jääte meie tööga rahule.

 

Küsige hinnapakkumist.

bottom of page