top of page

Profesionální překladatelské služby online

Czech

TranslationServices.com poskytuje profesionální překlad do kteréhokoli jazyka, na jakékoli téma. Náš tým odborníků má zkušenosti s překladem tisícovek dokumentů spokojených zákazníků z Prahy, Ostravy i Brna, a z celého světa. Ať už potřebujete překlad z nebo do češtiny, angličtiny, hindštiny, španělštiny nebo čínštiny, slibujeme, že váš projekt přeložíme podle nejvyšších standardů.

 

Máte-li dotaz, kontaktujte nás.

 

Jaké služby nabízíme?

 

TranslationServices.com zajišťuje překlad té nejvyšší kvality pro zákazníky různého zaměření, od firem, přes autory knih, až po akademiky. Kromě toho, že poskytujeme překladatelské služby z a do češtiny, náš šikovný tým překladatelů pravidelně pracuje s více než 100 světových jazyků. Nabízíme:

 

 

  • Firemní překlad . Potřebujete přeložit firemní katalog z češtiny do angličtiny nebo do jiného jazyka? Nabízíme firemní překlad manuálů lidských zdrojů, produktových popisů a dalšího firemního a marketingového obsahu.

 

  • Literární překlad . Jste připraveni získat čtenáře z celého světa? Máme zkušenosti s překladem literárních děl téměř každého žánru, od romantické beletrie po rukopisy science fiction až po memoáry. Naši překladatelé, specializovaní na literární překlad, dokážou zachovat váš styl psaní a přitom zajistit vysoce kvalitní překlad.

 

  • Zdravotnický překlad . Zdravotnický překlad neposkytujeme my sami, ale jsme partneři firmou, která se na zdravotnické překlady specializuje a dokáže rychle a přesně přeložit poznámky, zdravotní dokumentaci, rozhovory s pacienty a další podobné dokumenty z a nebo do češtiny.

 

  • Právnický překlad . Jsme partneři s firmou, specializovanou na právnický překlad, která má mnoho let zkušeností s překladem smluv, prohlášení, podmínek ochrany soukromí a dalších právních dokumentů. Naše partnerská firma je profesionální a dokumenty jsou u ní v bezpečí.

 

  • Ověřený překlad . Tuto službu si vyberte, pokud potřebujete překlad univerzitního diplomu, oddacího listu nebo dalších klíčových dokumentů z češtiny do jiného jazyka za účelem stěhování do zahraničí nebo k podobným účelům.

 

  • Lokalizace. Chcete rozšířit působnost své firmy na cizí trh? Přizpůsobíme váš obsah konkrétní zemi nebo regionu.

 

 

  • Všeobecný překlad . Potřebujete jednoduše přeložit dokument z češtiny do jiného jazyka a jde vám hlavně o rychlost? Dokážeme přeložit téměř všechno, přesně a za dostupnou cenu, neváhejte nás tedy kontaktovat a zeptat se na možnosti překladu přímo vám na míru.

 

Kdo jsme?

 

Překladatelé z firmy TranslationServices.com jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové s mnoha lety zkušeností, kteří se soustředí na každý detail. Naši čeští překladatelé se specializují na širokou škálu témat, což znamená, že každý úkol bude svěřen tomu nejvhodnějšímu členovi týmu. Jednoduše řečeno, nabízíme nejlepší překladatelské služby lidem z Prahy, Ostravy, Brna a jiných regionů.

 

Proč pracovat s TranslationServices.com?

 

  • Poskytujeme cenově dostupné a přesné firemní, akademické a literární překlady na jakékoli téma a kteréhokoli žánru.

 

  • Nabízíme profesionální překlad do jakéhokoli jazyka, na jakékoli téma, zajištěný skutečnými lidmi.

 

  • Na rozdíl od jiných překladatelských služeb se nespoléháme na strojový překlad; místo toho svěříme každý projekt nejvhodnějšímu členovi našeho profesionálního týmu překladatelů.

 

Zakládáme si na vysokých standardech a kvalitě, které naši profesionální překladatelé dosahují, a zaručujeme vám, že budete s naší prací spokojeni.

 

Máte-li dotaz, kontaktujte nás.

bottom of page