top of page

Професійні послуги перекладу в інтернеті

Ukrainian

TranslationServices.com пропонує послуги професійного перекладу будь-якою мовою та будь-якої тематики. Наша команда експертів вже переклала тисячі документів та залишила задоволеними клієнтів у Києві, Харкові, Одесі та всьому світі. Незалежно від того, чи потрібен вам переклад українською, англійською, хінді, іспанською чи китайською мовою, ми гарантуємо, що переклад буде виконано на найвищому рівні.


Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися вартість наших послуг.


Які послуги ми пропонуємо?


TranslateServices.com надає послуги високоякісного перекладу для широкого спектра клієнтів: починаючи з перекладу для підприємств, закінчуючи перекладом для письменників, науковців тощо. Окрім надання послуг з перекладу українською мовою, наша досвідчена команда перекладачів регулярно перекладає матеріали понад 100 мовами. Ми пропонуємо наступні послуги:

 

 • Академічний переклад. Ми можемо перекласти наукову роботу на будь-яку тему з української на англійську, німецьку, японську та багато інших мов за доступну ціну.

 

 • Діловий переклад. У вас є каталог і ви хочете перекласти його з української на англійську чи іншу мову? Ми пропонуємо послуги з ділового перекладу посібників для персоналу, описів продуктів та іншого бізнес та маркетингового контенту.

 

 • Літературний переклад. Ви готові розширити свою читацьку аудиторію закордоном? Ми перекладаємо книги майже кожного жанру: від любовних романів до науково-фантастичних рукописів та мемуарів. Наші перекладачі літературних текстів виходять за рамки перекладу слово в слово і роблять все, щоб зберегти душу вашого творіння і ваш особливий стиль.

 

 • Медичний переклад. Наша компанія не надає послуги медичного перекладу, але ми співпрацюємо з фірмою, яке спеціалізується на медичному перекладі та може швидко та точно перекладати нотатки, медичні звіти, опитування пацієнтів та інші медичні документи з та на українську мову.

 

 • Юридичний переклад. Ми співпрацюємо з фірмою, яка спеціалізується на юридичному перекладі та має досвід і необхідну кваліфікацію для перекладу ваших угод про наміри, письмових свідчень, свідоцтв про угоду, політики конфіденційності та іншої юридичної документації. Наш партнер з юридичного перекладу завжди виконує свою роботу професійно і конфіденційно.

 

 • Нотаріальний переклад. Ви можете вибрати цю послугу, якщо вам потрібно перекласти з української мови академічну довідку, свідоцтво про шлюб чи розірвання шлюбу або інший важливий документ необхідний для імміграції чи подібних цілей.

 

 • Локалізація. Хочете розширити свій бізнес на зовнішньому ринку? Ми можемо адаптувати ваш контент для конкретних країн та регіонів.

 

 • Субтитри. Ми можемо перекласти український діалог у відео і створити субтитри  іншою мовою, наприклад, італійською, португальською або в'єтнамською.

 

 • Переклад текстів загальної тематики. Вам просто потрібно якнайшвидше перекласти україномовний документ? Ми перекладаємо майже все та робимо це якісно та за доступною ціною, тому якщо вам необхідно перекласти щось з чи на українську мову, зв'яжіться з нами й ми знайдемо спосіб задовольнити ваші потреби.


Хто ми такі?


Перекладачі TranslationServices.com - це висококваліфіковані професіонали з досвідом перевіреним часом та феноменальною увагою до деталей. Наші українські перекладачі спеціалізуються на різних тематиках, тобто над кожним проєктом працює член команди з відповідними навичками. Іншими словами, ми пропонуємо найкращі послуги перекладу для жителів Києва, Харкова, Одеси та інших міст.

 


Чому вам варто звернутися до TranslationServices.com?

 

 • Ми пропонуємо якісний діловий, академічний та літературний переклад будь-якої тематики чи жанру за доступною ціною.

 • Ми пропонуємо професійний переклад будь-якою мовою, на будь-яку тему.

 • На відміну від інших компаній, що пропонують послуги перекладу, ми не покладаємось на машинний переклад; замість цього ми довіряємо кожен проєкт членам нашої професійної команди, досвідченим перекладачам.

 

Ми пишаємось високими вимогами до якості, яких наші професійні перекладачі успішно дотримуються, і гарантуємо, що ви будете задоволені нашою роботою.

 

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися вартість наших послуг.

bottom of page