top of page

Profesyonel Çevrimiçi Çeviri Hizmetleri

Turkish

TranslationServices.com, herhangi bir konuda, herhangi bir dilde profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. Uzman ekibimiz, İstanbul, Ankara, İzmir ve dünyanın her yerinden, memnun müşteriler için binlerce dokümanı tercüme etti. Türkçe, İngilizce, Hintçe, İspanyolca veya Çince dillerinden çeviriye ya da bu dillere çevirmeye ihtiyacınız olsa da, projenizi en yüksek standartlarda çevirmeye söz veriyoruz.


Bir teklif almak için bize ulaşın.


Sunduğumuz hizmetler nelerdir?


TranslationServices.com, farklı alanlardan müşterilere,  işletmelerden, yazarlara, akademisyenlere kadar, yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmaktadır. Türkçe için çeviri hizmeti sunmanın yanı sıra, başarılı çeviri ekibimiz düzenli olarak 100'den fazla dilde çeviri yapmaktadır. Neler sunuyoruz:

 

 • Akademik çeviri.  Türkçe'den İngilizce'ye, Türkçe'den Almanca'ya, Türkçe'den Japoncaya ve diğer birçok dil çiftinde herhangi bir konuyu ekonomik fiyatlarda çevirebiliriz.

 

 • Ticari çeviriBir kataloğun Türkçe 'den İngilizce 'ye veya başka bir dile tercüme edilmesine mi ihtiyacın var? İnsan kaynakları el kitapları, ürün açıklamaları, diğer işletme ve pazarlama içeriği için ticari çeviri hizmetleri sunuyoruz.

 

 • Edebi çeviriUluslararası okuyucu kitlenizi büyütmeye hazır mısınız? Romantik romanlardan, bilim kurgu metinlerine, hatıralara kadar hemen hemen her türe ait kitapları çevirdik. Edebi tercümanlarımız, ifade şeklinizi ve tarzınızı korumak için kelime-kelime çevirinin ötesine geçiyor.

 

 • Tıbbi çeviriKendimiz tıbbi çeviri sunmuyoruz, ancak notları, tıbbi raporları, hasta görüşmelerini ve diğer tıbbi dokümanları hızlı ve doğru bir şekilde Türkçe ’ye veya Türkçe 'den çevirebilecek bir tıbbi çeviri firması ile ortaklık kurduk.

 

 • Hukuki çeviriNiyet mektuplarınızı, yeminli ifadelerinizi, tapularınızı, gizlilik politikalarınızı ve diğer yasal dokümanları çevirme deneyimi ve uzmanlığı olan bir hukuki çeviri firması ile ortaklık kurduk. Hukuki çeviri ortağımız daima profesyoneldir ve gizliliğe riayet eder.

 

 • Yeminli çeviriBir akademik transkripte,  evlilik cüzdanı ya da boşanma belgesine veya göçmenlik ya da benzeri amaçlar için Türkçe'den tercüme edilmiş diğer önemli belgelere ihtiyaç duyuyorsanız bu hizmeti seçin.

 

 • Yerelleştirmeİşinizi yabancı bir pazara genişletmek mi istiyorsunuz? İçeriğinizi belirli ülkeler ve bölgeler için yerelleştirebiliriz.

 • Altyazı oluşturmaVideolarınızdaki Türkçe diyalogların çevirisini yapabiliriz ve İtalyanca, Portekizce veya Vietnamca gibi başka bir dil için de altyazı oluşturabiliriz.

 

 • Genel çevirilerSadece en kısa sürede çevrilmiş Türkçe dilinde bir belgeye mi ihtiyacınız var? Hemen hemen her şeyi uygun fiyatta ve doğru bir şekilde tercüme ediyoruz, yani Türkçe çeviri ihtiyaçlarınızla ilgili görüşmek için bize ulaşın.


Biz kimiz?


TranslationServices.com'daki çevirmenler, kanıtlanmış deneyime sahip ve ayrıntılara olağanüstü dikkat gösteren, son derece nitelikli uzmanlardır. Türkçe tercümanlarımız çeşitli konularda uzmanlaşmıştır, bu da her proje için uygun bir ekip üyesini görevlendirdiğimiz anlamına gelir. Oldukça basit bir şekilde, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer yerlere en iyi çeviri hizmetlerini sunuyoruz.


TranslationServices.com ile neden çalışmalıyım?

 

 • Herhangi bir konu veya tür için uygun fiyatlı, doğru, ticari, akademik ve edebi çeviri sağlıyoruz.

 • Herhangi bir konuda, herhangi bir dilde profesyonel insan çevirisi sunuyoruz.

 • Diğer çeviri hizmetlerinden farklı olarak, makine çevirisine güvenmiyoruz; bunun yerine her çeviri projesini profesyonel ekibimizin üyelerine emanet ediyoruz.

 

Profesyonel çevirmenlerimizin ulaştığı yüksek kalite standartlarından gurur duyuyoruz ve çalışmalarımızda memnuniyetinizi garanti ediyoruz.


Bir teklif almak için bize ulaşın.

bottom of page