top of page

Profesjonalne Usługi Tłumaczeniowe Online

Polish

TranslationServies.com realizuje profesjonalne tłumaczenia na dowolny język i dowolny temat. Nasz zespół ekspertów przetłumaczył już tysiące dokumentów dla zadowolonych klientów z Warszawy, Krakowa, Łodzi i całego świata. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia na języki lub z języków takich jak polski, angielski, hindi, hiszpański czy chiński, zobowiązujemy się do przetłumaczenia projektu na najwyższym poziomie.


Skontaktuj się z nami, by ustalić stawkę.


Jakie usługi oferujemy?


TranslationServices.com realizuje wysokiej jakości tłumaczenia dla klientów z różnych środowisk – od biznesowych, przez literackie, aż po akademickie. Nasz doświadczony zespół oferuje tłumaczenie na język polski i z języka polskiego, ale też regularnie tłumaczy na ponad 100 innych języków. Oferujemy:

 

 • Tłumaczenia akademickie. Możemy w przystępnej cenie przetłumaczyć dowolny temat z polskiego na angielski, polskiego na niemiecki, polskiego na japoński i jeszcze w wielu innych kombinacjach.

 

 • Tłumaczenia biznesowe. Masz katalog, który chcesz przetłumaczyć z polskiego na angielski lub na dowolny inny język? Oferujemy usługi tłumaczeniowe dla firm w zakresie instrukcji HR, opisów produktów i innych treści firmowych czy marketingowych.

 

 • Tłumaczenia literackie. Chcesz zyskać czytelników na całym świecie? Przetłumaczyliśmy już książki praktycznie z każdego gatunku, od romansów, przez science fiction po autobiografie. Nasi tłumacze literaccy nie tłumaczą słowo w słowo, by zachować Twoją narrację i styl.

 

 • Tłumaczenia medyczne. Sami nie oferujemy tłumaczeń medycznych, ale nawiązaliśmy współpracę z firmą specjalizującą się w tłumaczeniach medycznych, która szybko i dokładnie tłumaczy orzeczenia lekarskie, ekspertyzy medyczne, wywiady lekarskie i inne dokumenty medyczne z polskiego i na polski.

 

 • Tłumaczenia prawnicze. Nawiązaliśmy współpracę z firmą zajmującą się tłumaczeniami prawniczymi, która ma doświadczenie i biegłość w tłumaczeniu listów intencyjnych, pisemnych oświadczeń złożonych pod przysięgą, aktów notarialnych, polityk prywatności oraz pozostałej dokumentacji prawniczej. Nasz partner cechuje się profesjonalizmem i poufnością.

 

 • Tłumaczenia przysięgłe. Skorzystaj z tych usług, jeśli potrzebujesz przetłumaczyć na polski wyciąg z indeksu, akt małżeństwa lub rozwodu oraz inne ważne dokumenty potrzebne m. in. do imigracji.

 

 • Lokalizację. Chcesz rozszerzyć swoją działalność na rynki zagraniczne? Możemy dostosować Twoje treści do wybranych krajów i regionów.

 

 • Napisy do filmów. Możemy przetłumaczyć polskie dialogi z Twoich nagrań wideo i utworzyć do nich napisy w innym języku, na przykład włoskim, portugalskim czy wietnamskim.

 

 • Tłumaczenia ogólne. Potrzebujesz jak najszybszego przetłumaczenia dokumentu z języka polskiego? Tłumaczymy praktycznie wszystko, precyzyjnie i w przystępnej cenie, dlatego skontaktuj się z nami, by omówić swoje potrzeby, jeśli chodzi o tłumaczenia z języka polskiego i na język polski.

 


Kim jesteśmy?


Tłumacze w TranslationServices.com to wysoce wykwalifikowani profesjonaliści, z udokumentowanym doświadczeniem i fenomenalną dbałością o detale. Nasi polscy tłumacze specjalizują się w różnych tematach, każdy projekt przypisujemy do odpowiedniego członka zespołu. Mówiąc krótko, oferujemy najlepsze usługi tłumaczeniowe dla osób z Warszawy, Krakowa, Łodzi, czy jakiegokolwiek innego miejsca.

 


Dlaczego warto nawiązać współpracę z TranslationServices.com?

 

 • Oferujemy przystępne cenowo i precyzyjne tłumaczenia biznesowe, akademickie i literackie z dowolnej dziedziny czy gatunku.

 • Oferujemy profesjonalne tłumaczenia wykonywane przez człowieka, na dowolny temat.

 • W przeciwieństwie do innych firm tłumaczeniowych, nie korzystamy z tłumaczenia automatycznego; każdy projekt przypisujemy komuś z naszego zespołu profesjonalistów.

 

Jesteśmy dumni z wysokich standardów jakości osiąganych przez naszych profesjonalnych tłumaczy i gwarantujemy zadowolenie z wyników naszej pracy.


Skontaktuj się z nami, by ustalić stawkę.

bottom of page