top of page

Profesionalios vertimo internetu paslaugos

Lithuanian

TranslationServices.com teikia profesionalaus vertimo paslaugas į bet kurią kalbą bei bet kokia tema. Mūsų profesionalų komanda išvertė tūkstančius dokumentų, kuriais džiaugiasi patenkinti klientai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir viso pasaulio.  Nesvarbu, ar Jums reikia vertimo iš/į lietuvių, anglų, hindi, ispanų ar kinų kalbas, pažadame išversti Jūsų tekstą laikydamiesi aukščiausių standartų.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą.

Kokias paslaugas siūlome?

TranslationServices.com teikia aukščiausios kokybės vertimo paslaugas įvairių sričių atstovams: nuo verslo klientų iki autorių ir akademinės bendruomenės. Be vertimų į lietuvių kalbą ir iš jos, mūsų vertėjų komanda reguliariai verčia dokumentus į daugiau nei 100 kalbų. Mes siūlome:

 • Akademinių tekstų vertimas. Už prieinamą kainą galime išversti bet kokius tekstus lietuvių-anglų, lietuvių-vokiečių, lietuvių-japonų bei kitomis kalbų poromis.

 • Verslo tekstų vertimas. Jums reikia išversti katalogą iš lietuvių kalbos į anglų ar bet kurią kitą kalbą? Siūlome žmogiškųjų išteklių valdymo vadovų, produktų aprašymų ir kito verslo bei rinkodaros turinio vertimo paslaugas.

 • Literatūros kūrinių vertimas. Esate pasirengę plėsti tarptautinių skaitytojų ratą? Esame išvertę beveik visų žanrų knygų: nuo romantinių romanų iki mokslinės fantastikos rankraščių bei biografinių knygų. Mūsų literatūros kūrinių vertėjai niekuomet neverčia pažodžiui, taip išlaikydami Jūsų balsą ir stilių.

 • Medicininių tekstų vertimas. Patys neteikiame medicininių tekstų vertimo paslaugų, tačiau bendradarbiaujame su medicininių tekstų vertimo biuru, kuris gali greitai ir tiksliai išversti užrašus, medicinines ataskaitas, pacientų apklausos protokolus bei kitus medicininius dokumentus į lietuvių kalbą ar iš jos.

 • Teisinių tekstų vertimas. Bendradarbiaujame su teisinių tekstų vertimo biuru, kuriame dirbantys vertėjai turi atitinkamos patirties ir žinių bei gali išversti ketinimų protokolus, pareiškimus, perdavimo aktus, privatumo politikas ir kitus teisinius dokumentus. Mūsų teisinių tekstų vertimo partneris visuomet dirba profesionaliai ir išlaiko konfidencialumą.

 • Patvirtintas vertimas. Rinkitės šią paslaugą, jei Jums reikalingas akademinio nuorašo, santuokos ar ištuokos liudijimo arba kito svarbaus dokumento vertimas iš lietuvių kalbos imigracijos ar panašiais tikslais.

 • Lokalizavimas. Norite plėsti savo verslą užsienio rinkose? Galime pritaikyti Jūsų turinį konkrečioms valstybėms bei regionams.

 • Subtitravimas. Galime išversti Jūsų vaizdo įrašuose esantį dialogą lietuvių kalba ir sukurti subtitrus kita kalba, tokia kaip italų, portugalų ar vietnamiečių.

Kas mes esame?

TranslationServices.com dirbantys vertėjai – tai kvalifikuoti specialistai, turintys daug patirties bei ypatingą dėmesį skiriantys detalėms. Lietuvių kalbos vertėjai specializuojasi įvairiose srityse – tai reiškia, kad kiekvieną projektą paskirsime tinkamam komandos nariui. Trumpai tariant, siūlome geriausias vertimo paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur gyvenantiems žmonėms.

Kodėl verta dirbti su TranslationServices.com?

 • Teikiame nebrangaus ir tikslaus bet kurios temos ar žanro verslo, akademinių ir literatūrinių tekstų vertimo paslaugas.

 • Siūlome žmonių atliekamo vertimo paslaugas bet kokia kalba ir tema.

 • Priešingai nei kiti vertimų paslaugas teikiantys biurai, mes nesikliaujame mašininiu vertimu; vietoje to, kiekvieną projektą patikime mūsų profesionalų komandos nariams.

Didžiuojamės aukšta mūsų profesionalių vertėjų atliekamo darbo kokybe ir garantuojame, kad liksite patenkinti mūsų paslaugomis.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą.

bottom of page