top of page

Profesionāli tulkošanas pakalpojumi tiešsaistē

Latvian

Pateicoties plašam dažādu nozaru profesionāļu skaitam, TranslationServices.com spēj nodrošināt profesionālu tulkojumu jebkurā valodā un par jebkuru tēmu. Mūsu ekspertu komanda ir iztulkojusi tūkstošiem dokumentu klientiem Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un visā pasaulē, kas vienmēr ir bijuši apmierināti un atgriežas pie mums atkal un atkal. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams tulkojums uz latviešu, angļu, hindi, spāņu vai ķīniešu valodu vai no tām, mēs apsolām, ka jūsu projekts tiks tulkots visaugstākajā līmenī.

 

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenu.

 

 

Kādus pakalpojumus mēs piedāvājam?

 

TranslationServices.com nodrošina augstas kvalitātes tulkojumus klientiem no dažādām nozarēm. Tie ir uzņēmumi, autori un pat akadēmiķi. Papildus tulkošanas pakalpojumu sniegšanai latviešu valodā, mūsu pieredzējušā tulkošanas komanda regulāri tulko vairāk nekā 100 valodās. Mēs piedāvājam:

 

 • Akadēmiskais tulkojums. Mēs varam lēti iztulkot jebkuru tēmu no latviešu uz angļu, no latviešu uz vācu, no latviešu uz japāņu un daudzām citām valodu kombinācijām.

 

 • Tulkošana uzņēmējdarbības ietvaros. Vai jums ir nepieciešams katalogs, kurš ir jātulko no latviešu valodas angļu vai citā valodā? Mēs piedāvājam biznesa tulkošanas pakalpojumus cilvēkresursu rokasgrāmatām, produktu aprakstiem un citam biznesa un mārketinga saturam.

 

 • Literārā tulkošana. Vai esat nobriedis palielināt savu starptautisko lasītāju loku? Mūsu kompānija regulāri tulko grāmatas gandrīz no visiem žanriem, sākot no romāniem, līdz zinātniskās fantastikas manuskriptiem un pat memuāriem. Lai saglabātu jūsu oriģinalitāti un stilu, mūsu literārie tulkotāji pieliek visas pūles, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti, lai darbs būtu baudāms, nevis veic tulkojumu vārds vārdā.

 

 • Medicīnisko dokumentu tulkošana. Mēs paši nenodrošinām medicīnisko tulkojumu, bet mēs sadarbojamies ar medicīnas tulkošanas uzņēmumu, kas var ātri un precīzi iztulkot piezīmes, medicīniskos ziņojumus, pacientu intervijas un citus medicīniskos dokumentus uz latviešu valodu vai no tās.

 

 • Juridiskais tulkojums. Mēs sadarbojamies ar juridisko tulkošanas uzņēmumu, kuram ir pieredze un zināšanas, lai tulkotu jūsu nodomu rakstus, apliecinājumus, aktus, privātuma politiku un citu juridisko dokumentāciju. Mūsu juridiskais tulkošanas partneris vienmēr ir profesionāls un konfidenciāls.

 

 • Sertificēts tulkojums. Izvēlieties šo pakalpojumu, ja jums ir nepieciešams akadēmiskā noraksta, laulības vai šķiršanās apliecības vai cita svarīga dokumenta tulkošana no latviešu valodas, kas ir jāsniedz imigrācijas departamentā, vai arī citā līdzīgā institūcijā.

 

 • Lokalizācija. Vai vēlaties paplašināt savu biznesu ārvalstu tirgū? Mēs varam pielāgot jūsu saturu konkrētām valstīm un reģioniem.

 

 • Subtitri. Mēs varam iztulkot latviešu subtitrus jūsu videoklipos un aizstāt tos ar tulkojumu citā valodā, piemēram, itāļu, portugāļu vai vjetnamiešu valodā.

 

 • Vispārīgie tulkojumi. Vai jums steidzami nepieciešams iztulkot dokumentu no latviešu valodas? Mēs tulkojam gandrīz visu, un tas viss ir par pieejamu cenu un ar lielu precizitāti, tāpēc sazinieties ar mums, lai pārrunātu jūsu latviešu valodas tulkošanas vajadzības.

 

Kas mēs esam?

 

Tulki un tulkotāji TranslationServices.com vietnē ir augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadēju pierādītu pieredzi un fenomenālu uzmanību detaļām. Mūsu komanda sastāv no latviešu valodas tulkiem, kas specializējas dažādās jomās, kas nozīmē, ka mēs katru projektu piešķiram atbilstošam komandas loceklim. Vienkārši mēs piedāvājam labākos tulkošanas pakalpojumus rīdziniekiem, daugavpiliešiem, liepājniekiem un citu pilsētu iedzīvotājiem.

 

Kāpēc ir vērts sadarboties ar TranslationServices.com?

 

 • Mēs piedāvājam pieejamu un precīzu biznesa, akadēmiskus un literārus tulkojumus jebkurai nozarei vai žanram.

 

 • Mēs piedāvājam profesionālu tulkojumu cilvēkam jebkurā valodas kombinācijā, par jebkuru tēmu.

 

 • Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, kas piedāvā tulkošanas pakalpojumus, mēs nepaļaujamies uz mašīntulkošanu; tā vietā mēs katru tulkošanas projektu uzticam savas profesionālās komandas loceklim.

 

Mēs lepojamies ar augstiem kvalitātes standartiem, ko sasniedz mūsu profesionālie tulkotāji, un mēs garantējam, ka jūs ar mūsu darbu būsiet apmierināts.

 

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenu.

bottom of page